Reklam
DOLAR: 9.31 TL
EURO: 10.8 TL

İSTANBUL’DA AHMET ERDOĞAN SAZI ELİNE ALDI!

3 yıl önce
1.150 kez görüntülendi

İSTANBUL’DA AHMET ERDOĞAN SAZI ELİNE ALDI!

 

İstanbul’da bir ay önce atanan İl Hakem Kurulu, hakemlerle tanışma toplantısı yaptı. Toplantıya MHK üyesi Ahmet Erdoğan’ın tavırları damga vurdu. Toplantının başından itibaren adeta sazı eline alan ve İHK Başkanı Yaşar Filiz’in yerine toplantıyı yöneten Erdoğan, alışılageldiği üzre kürsüye çıkıp anılarını anlatmaya başladı. Bir ara “Benim adımı dedem koymuş” diyen Erdoğan, yarım saatten uzun bir süre konuştu. Genç hakemlere özellikle sosyal medyadaki paylaşımları üzerinden yüklenen MHK üyesi Erdoğan, TFF Hukuk Kurulu’nun talimat değişikliğine gittiğini belirterek hakemleri “Sosyal medyada olumsuz paylaşımın cezası artık 6 aydan başlıyor” diye tehdit etti.
MHK Üyesi Ahmet Erdoğan’ın anılarını anlattıktan sonra sözü bıraktığı yeni İl Hakem Kurulu Başkanı Yaşar Filiz ise hakemlerin merak ettiği soruları cevaplarken ecel terleri döktü. Yeni sezonla ilgili antrenman, atama sistemi, İHK sitesi vs. gibi hiçbir konunun netleştirilmemesi nedeniyle hakemlerin konuyla ilgili sorularını “Haftaya öğrenirsiniz” diyerek geçiştiren Yaşar Filiz, daha sonra kurul üyelerini tek tek kürsüye çağırıp kendilerini tanıtmalarını istedi. Tam bu anda bir kez daha devreye giren Ahmet Erdoğan, hakemlerin gözü önünde İHK Üyesi Mustafa Uçar’ı fırçaladı. Uçar’ın kendisini tanıttığı sırada araya giren Ahmet Erdoğan, “Mustafa ben bile seni duymuyorum!” diyerek İHK üyesini sert bir şekilde uyardı.
Öte yandan toplantı boyunca tüm kontrolü elinde tutan Ahmet Erdoğan, bir ara ayağa kalkarak İstanbul’da hakem sıkıntısı olduğunu, buna rağmen Mayıs ayındaki vize koşularında başarısız olan hakemler için mazeret koşusu açılmayacağını söyledi. Erdoğan, “Avrupa Yakası’nda hakem sıkıntısı yaşanırsa Anadolu Yakası’nın yakın kesimlerinden takviye yapacağız, aynı şey Anadolu Yakası için de geçerli olacak” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık