Reklam
DOLAR: 9.22 TL
EURO: 10.7 TL

HESAPLARIMIZI OĞUZ AĞABEYLE DONATIYORUZ

3 yıl önce
877 kez görüntülendi

HESAPLARIMIZI OĞUZ AĞABEYLE DONATIYORUZ

Akşam saatlerinde İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Yaşar Filiz’in Sevgi İmparatoru merhum Oğuz Uğurlu’nun anısına yönelik büyük saygısızlığı ile ilgili yaptığımız haber ülke genelinde büyük ses getirdi.
Geçtiğimiz Çarşamba akşamı yaşanan olayda göreve yeni atanan Yaşar Filiz, tatilden döner dönmez ilk icraat olarak İl Hakem Kurulu odasında bulunan Oğuz Uğurlu tablosunu kaldırmıştı! Genç hakemler tarafından büyük bir emek sarf edilerek hazırlanan tablonun indirilmesi, İstanbul İl Hakem Kurulu ve TFFHGD İstanbul Şubesi Eski Başkanı, Sevgi İmparatorluğu’nun kurucusu merhum Oğuz Uğurlu tablosunun duvardan indirilmesi tüm hakem camiasının tepkisini çekti. Konuyu camiaya duyuran hakemdünyası.com sitemize kısa süre içerisinde adeta mesaj yağdı. Ayrıca telefonlarımız ve maillerimiz de adeta kilitlendi. Gelen tüm tepkilerin ortak noktası ise yapılanın camiaya asla yakışmadığı ve bu olaya karşı herkesin tepki koyması yönünde.
Biz de gelen tüm bu tepkilere karşılık tüm hakem camiasını olaya sosyal medya üzerinden tepki göstermeye davet ediyoruz. Ancak kimsenin zarar görmemesi ve herhangi bir cezayla karşı karşıya kalmaması adına bu tepkimizi tüm hesaplarımızda OĞUZ AĞABEYİN FOTOĞRAFINI YORUMSUZ PAYLAŞARAK göstermeye çağırıyoruz. Hakem camiasının bu terbiyesizliğe karşı duyarsız kalmayacağını umut ediyoruz!

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık