Reklam
DOLAR: 9.22 TL
EURO: 10.7 TL

UEFA’DAN HAKEM VE GÖZLEMCİLERİMİZE GÖREV!

3 yıl önce
489 kez görüntülendi

FIFA kokartlı hakemlerimizden Ali Palabıyık, Belarus ile Lüksemburg takımları arasında 12 Ekim 2018 Cuma günü oynanacak UEFA Uluslar D Ligi 2. Grup müsabakasını yönetecek.

Belarus’un Minsk şehrindeki Dinamo Stadyumu’nda TSİ 21.45’te başlayacak müsabakada, Palabıyık’ın yardımcılıklarını Serkan Olguncan ve Serkan Çimen yapacak. İbrahim Çağlar Uyarcan’ın dördüncü hakem olacağı karşılaşmada, Yaşar Kemal Uğurlu ve Serkan Tokat ilave yardımcı hakemlik görevlerinde bulunacak.

FIFA Kokartlı Hakemlerimizden Alper Ulusoy ile Süper Lig Yardımcı Hakemlerimizden Ali Saygın Ögel, 10-16 2018 Ekim tarihleri arasında İsviçre’de düzenlenecek, İspanya, Belarus, Andorra ve İsviçre takımlarının katılacağı U19 UEFA Avrupa Şampiyonası Elemeleri 12.Grup müsabakalarında görev yapacak.

Alper Ulusoy, 10 Ekim Çarşamba günü oynanacak Belarus-İsviçre müsabakasında dördüncü hakem, 13 Ekim Cumartesi günü oynanacak İspanya – Belarus ve 16 Ekim Salı günü oynanacak Andorra – Belarus müsabakalarında hakem; Ali Saygın Ögel ise yardımcı hakem olarak görev yapacak.

UEFA Gözlemcisi Sabri Çelik, 10-16 Ekim 2018 tarihleri arasında İrlanda Cumhuriyeti’nde düzenlenecek U19 UEFA Avrupa Şampiyonası Elemeleri 10. Grup müsabakalarında hakem gözlemcisi olarak görev yapacak.

UEFA Gözlemcisi Zihni Aksoy, 9-15 Ekim 2018 tarihleri arasında İtalya’da düzenlenecek UEFA Regions Cup 8.grup müsabakalarında hakem gözlemcisi olarak görev yapacak.

Hakem ve gözlemcilerimize başarılar dileriz.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık