Reklam
DOLAR: 9.31 TL
EURO: 10.8 TL

DERNEKÇİLİKTE YENİ DÖNEM Mİ BAŞLADI?!

2 yıl önce
916 kez görüntülendi

DERNEKÇİLİKTE YENİ DÖNEM Mİ BAŞLADI?!

Öncelikle mail adresimizi sizlerle paylaştığımız andan bu yana gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyor, bu ve benzeri haberlerin tüm ülkeye duyurulması adına şehrinizde yaşanan olayları hakemdunyasi34@gmail.com adresinden bize aktarabileceğinizi tekrar belirtmek istiyoruz.

Geçtiğimiz ay İl Hakem Kurulu Başkanı Turgut Şafak Ursavaş’ın istifasıyla çalkalanan ve hemen ardından Mustafa Kürşat Uçar başkanlığındaki yeni kurulun atandığı Adana’da sular bir türlü durulmuyor. İl Hakem Kurulu içerisindeki problemler giderilmeye çalışılırken TFFHGD Adana Şubesi’yle ilgili çarpıcı bir gerçek gün yüzüne çıktı.

 

Tülay Tapcı’nın başkanı olduğu Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Adana Şubesi’nde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan İl Hakemi Uğur Yanarateş’in naklini Mersin’e aldırdığı ancak Adana yönetiminde görev yapmaya devam ettiği ortaya çıktı. Mersin’de faal olarak il hakemliğini sürdüren Yanarateş’in aynı zamanda TFFHGD Adana Şubesi’ndeki görevine devam etmesi akılları karıştırdı. Durumu öğrenenlerin aklına “Dernekçilikte yeni dönem mi başladı? İsteyen istediği yerde yaşayıp farklı bir şehirdeki dernekte görev yapabilecek mi? Ankara’daki bir hakem İstanbul’daki dernekte görev alabilecek mi?” gibi sorular geldi.

 

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Merkez Hakem Kurulu’nun konuyla ilgili ne tür adımlar atacağı ise merak ediliyor. İki kurumun da olayla ilgili soruşturma başlatması beklenirken sorumlular hakkında herhangi bir yaptırım uygulanıp uygulanmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık