Reklam
DOLAR: 9.22 TL
EURO: 10.7 TL

HAKEMLER İKİNCİ YARIYA HAZIR

2 yıl önce
560 kez görüntülendi

Merkez Hakem Kurulu tarafından Antalya’da düzenlenen Kış Eğitim Semineri kapsamında Süper Lig ve A Klasman Hakemleri ile Yardımcı Hakemleri atletik testlere tabi tutuldu.

Geçtiğimiz hafta sonu Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nda gerçekleştirilen atletik testlerden Süper Lig ve A Klasman kadrosunda yer alan tüm hakem ve yardımcı hakemler başarıyla ayrıldı. Sezon içerisinde gerçekleştirilen ilk iki koşuya sakatlığı sebebiyle katılamayan ve müsabakalarda görev alamayan Zorbay Küçük de bu testi başarıyla geçerken ikinci yarıya hazır olduğu mesajını verdi. Genç Süper Lig Hakemi, ikinci yarıdaki müsabakalarda görev alabilecek.

 

Atletik testlerde başarılı olan tüm hakem ve yardımcı hakemler, fiziksel olarak ikinci yarıya hazır olduklarını gösterdiler. Ligimizin en tecrübeli hakemleri arasında yer alan Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya’nın seminer boyuca moralli olmaları gözden kaçmadı. İki başarılı hakem de ilk yarının sonuna doğru yaşadıkları şanssızlığın etkilerini üzerlerinden attıklarını gösterirken Merkez Hakem Kurulu’nun da ligin ikinci yarısı için eli güçlenmiş oldu. 

Öte yandan Portekiz’de yapılacak UEFA Kış Semineri’ne ülkemizi temsilen Cüneyt Çakır, Hüseyin Göçek ve bu yıl FIFA kokartını ilk kez takan Ümit Öztürk katılacak. 

Atletik testlerde başarılı olan tüm hakem ve yardımcı hakemlerimizi tebrik eder, sezonun ikinci yarısında üstün başarılar dileriz.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık