Reklam

FIFA ÜST DÜZEY HAKEM VE YENİ FİFA HAKEM KURSU BAŞLIYOR

10 ay önce
87 kez görüntülendi

FIFA ÜST DÜZEY VE YENİ FİFA HAKEM KURSU BAŞLIYOR

 

Bu yıl üst düzey FIFA hakemleri ve yeni FIFA hakemleri için kurs tarihleri belli oldu. 27 -29 Ocak tarihlerinde İspanyanın Mallorca şehrinde düzenlenecek olan kursa katılacak hakemleri aşağıda sizlere sunmaktayız.

 

ERKEK ELİT FİFA

Cüneyt Çakır (Türkiye, Elite)
Alexey Kulbakov (Belarus, Elite)

Pavel Královec (Czech Republic, Elite)

Michael Oliver (England, Elite)

Anthony Taylor (England, Elite)
Benoît Bastien (France, Elite)
Clément Turpin (France, Elite)
Deniz Aytekin (Germany, Elite)
Felix Brych (Germany, Elite)
Felix Zwayer (Germany, Elite)
Anastasios Sidiropoulos (Greece, Elite)
Viktor Kassai (Hungary, Elite)* RETIRED

Orel Grinfeeld (Israel, Elite)

Daniele Orsato (Italy, Elite)
Björn Kuipers (Netherlands, Elite)
Danny Makkelie (Netherlands, Elite)

Szymon Marciniak (Poland, Elite)
Artur Dias (Portugal, Elite)

Ovidiu Alin Haţegan (Romania, Elite)

István Kovács (Romania, Elite)

Sergey Karasev (Russia, Elite)
William Collum (Scotland, Elite)
Ivan Kružliak (Slovakia,  Elite)
Antonio Mateu Lahoz (Spain, Elite)
Jesús Gil Manzano (Spain, Elite)

Carlos Del Cerro Grande (Spain, Elite)

Damir Skomina (Slovenia, Elite)

Slavko Vinčić (Slovenia, Elite)

KADIN ELİT FIFA
Ivana Martinčić (Croatia, Elite)

Jana Adamkova (Czech Republic, Elite)
Olga Zadinova (Czech Republic, Elite)

Lina Lehtovaara (Finland, Elite)

Stéphanie Frappart (France, Elite)

Florence Guillemin (France, Elite)

Riem Hussein (Germany, Elite)

Bibiana Steinhaus (Germany, Elite)

Katalin Anna Kulcsár (Hungary, Elite)

Sandra Braz Bastos (Portugal, Elite)
Anastasia Pustovoitova (Russia, Elite)
Lorraine Watson (Scotland, Elite)
Pernilla Larsson (Sweden, Elite)

Sara Persson (Sweden, Elite)
Esther Staubili (Switzerland, Elite)
Kateryna Monzul (Ukraine, Elite)
Bunlara ek olarak aşağıdaki listelerden de eklemeler yapılmıştır.
Erkek Birinci Kategori
Ali Palabıyık (Türkiye, Category 1)
Georgi Kabakov (Bulgaria, Category 1)
Xavier Estrada Fernández (Spain, Category 1)

José María Sánchez Martínez (Spain, Category 1)

Mattias Gestranius (Finland, Category 1)
Ruddy Buquet (France, Category 1)
Daniel Siebert (Germany, Category 1)
Tobias Stieler (Germany, Category 1)
Marco Guida (Italy, Category 1)
Davide Massa (Italy, Category 1)

Gediminas Mažeika (Lithuania, Category 1)

Andris Treimanis (Latvia, Category 1)
Serdar Gözübüyük (Netherlands, Category 1)
Robert Madden (Scotland, Category 1)
Srđan Jovanović (Serbia, Category 1)
Andreas Ekberg (Sweden, Category 1)
Kadın Birinci Kategori
Melis Özçiğdem (Türkiye, Category 1)

Rebecca Welch (England, Category 1)

Eleni Antoniou (Greece, Category 1)

Eszter Urbán (Hungary, Category 1)

Elvira Nurmustafina (Kazakhstan, Category 1)
Ivana Projkovska (North Macedonia, Category 1)
Ewa Augustyn (Poland, Category 1)
Monika Mularczyk (Poland, Category 1)
Silvia Andreia Rosa Domingos (Portugal, Category 1)
Petra Pavlikova (Slovakia, Category 1)

Marta Frías Acedo (Spain, Category 1)

Marta Huerta de Aza (Spain, Category 1)
Tess Olofsson (Sweden, Category 1)
Cheryl Foster (Wales, Category 1)
Ayrıca VAR havuzu için de bazı hakemler davet edilmiştir.
VAR
Mete Kalkavan (Türkiye, Category 2)
Stuart Attwell (England, Category 2)
Christopher Kavanagh (England, Category 2)
Craig Pawson (England, Category 1)
Paul Tierney (England, Category 2)

Ricardo de Burgos Bengoechea (Spain, Category 2)

Alejandro José Hernández Hernández (Spain, Category 2)
Juan Martínez Munuera (Spain, Category 2)
Jérôme Brisard (France, Category 2)
François Letexier (France, Category 1)
Benoît Millot (France, Category 2)
Bastian Dankert (Germany, Category 2)
Christian Dingert (Germany, Category 2)
Sascha Stegemann (Germany, Category 2)
Anastasios Papapetrou (Greece, Category 2)
Roi Reinshreiber (Israel, Category 2)
Marco Di Bello (Italy, Category 2)
Michael Fabbri (Italy, Category 2)
Massimiliano Irrati (Italy, Category 2)
Paolo Valeri (Italy, Category 2)
Dennis Johan Higler (Netherlands, Category 2)
Kevin Blom (Netherlands, Former FIFA)
Bas Nijhuis (Netherlands, Category 1)
Pol van Boekel (Netherlands, Former FIFA)
Bartosz Frankowski (Poland, Category 2)
Pawel Gil (Poland, Category 1)
Luís Miguel Branco Godinho (Portugal, Category 3)
Tiago Bruno Lopes Martins (Portugal, Category 1)

João Pedro Silva Pinheiro (Portugal, Category 2)

Vitaliy Meshkov (Russia, Category 2)
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık