Reklam
DOLAR: 8.85 TL
EURO: 10.3 TL

MERKEZ HAKEM KURULU’NDAN BÜYÜK RİSK !

3 yıl önce
1.192 kez görüntülendi

MERKEZ HAKEM KURULU’NDAN BÜYÜK RİSK !

 

Süper Lig Hakem ve Yardımcı Hakemleri için 30.07.2018 Pazartesi günü Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Sahası’nda ki gerçekleşen atletik testlerin kısa mesafe koşuları esnasında sakatlanan , İzmir Bölgesi FIFA Yardımcı Hakemlerimizden Ekrem KAN’ın arka adelesinde yırtık şüphesi varken, 09 Ağustos Perşembe günü Polonya’nın Legia Warszawa ile Lüksemburg’un F91 Dudelange takımları arasında oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu maçında Halis ÖZKAHYA’nın yardımcısı olarak görevlendirilmesi büyük risk taşımaktadır.

Müsabaka yönetirken sakatlığı nüksetmesi korkusu ile müsabakaya ne kadar konsantre olacağı ve nasıl başarılı olacağı tartışılırken alacakları kötü notun ülke hakemliğimize Avrupa arenasında riske atılması hayretle karşılanmaktadır.

 

Bilindiği gibi MHK’nun yapmış olduğu Atletik Testleri geçemeyen hakem ve yardımcı hakemlerimiz bir sonraki atletik teste kadar müsabakalarda görev yapamamaktadırlar. Muhtemelen bu hafta başlayacak olan Spor Toto Süper Lig’de de bir sonraki koşuya kadar görev yapamayacak olan FIFA Yardımcı Hakemimiz Ekrem KAN’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, UEFA kupası müsabakasında başarılar dileriz.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık