Reklam
DOLAR: 15.4 TL
EURO: 16.0 TL

BOMBA İDDİA: 3 İSİMDEN BİRİ FIFA KOKARTINA VEDA EDECEK!

3 yıl önce
1.347 kez görüntülendi

BOMBA İDDİA: 3 İSİMDEN BİRİ FIFA KOKARTINA VEDA EDECEK!

Eski FIFA Kokartlı Kadın Yardımcı Hakemi Seçim Demirel, sosyal medya üzerinden gündem yaratacak bir iddiada bulundu. Demirel, isimlerini verdiği üç FIFA hakeminden birinin kokartının alınacağını öne sürdü.

Twitter hesabından çarpıcı açıklamalar yapan Seçim Demirel, gelişmiş ülkelerde FIFA hakem listelerinin en şeffaf şekilde kamuoyuyla paylaşıldığını ancak ülkemizde durumun farklı olduğunu yazdı. “Futbolda gelişmiş ülkelerde FIFA Hakem listeleri en şeffaf ve objektif haliyle kamuoyu ile paylaşılmaya başlandı.
Ekim-Kasım aylarında orta ve üçüncü sınıf düzeydeki ülkelerde listeleri herkes öğrenmiş olacak. Bizde ise 1 Ocak 2019’a kadar kimse TFF ve MHK’den bir şey beklemesin” ifadelerini kullananan Eski FIFA Kadın Hakemi Demirel, devamında yaptığı paylaşımda ise kendi deyimiyle yeni listeler hakkında adeta “tüyo verdi”. Demirel, İzmir Bölgesi’nde görev yapan üç FIFA Hakemi Halil Umut Meler, Alper Ulusoy ve Halis Özkahya’yı işaret ederek “İzmir’de şu an 3 FIFA Hakemi var. Bunlardan biri FIFA kokartına veda ediyor.” dedi. Demirel daha sonra ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Seçim Demirel’in ortaya attığı bu iddia, hakem camiası içerisinde de tartışılmaya başlandı.Ancak konuyla alakalı Türkiye Futbol Federasyonu veya Merkez Hakem Kurulu’nda herhangi bir açıklama ya da yalanlama henüz gelmedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık