Reklam

TÜM KATEGORİLERİ İLE FIFA HAKEM LİSTESİ

2 yıl önce
535 kez görüntülendi

2019 FIFA Hakemi listesinin tamamında en göze çarpan değişiklik , 1976 doğumlu İspanyol hakem  Carlos del Cerro Grande ‘nin Elit Kategoriye yükselmesi oldu.

 

Elit Kategori

Cüneyt Çakır (TUR – 1976), Pavel Královec (CZE – 1977), Michael Oliver (ENG – 1985), Anthony Taylor (ENG – 1978), Carlos del Cerro Grande (ESP – 1976), Jesús Gil Manzano (ESP – 1984), Antonio Miguel Mateu Lahoz (ESP – 1977), Alberto Undiano Mallenco (ESP – 1973), Benoît Bastien (FRA – 1983), Clément Turpin (FRA – 1982), Deniz Aytekin (GER – 1978), Felix Brych (GER – 1975), Felix Zwayer (GER – 1981), Anastásios Sidirópoulos (GRE – 1979), Viktor Kassai (HUN – 1975), Daniele Orsato (ITA – 1975), Gianluca Rocchi (ITA – 1973), Björn Kuipers (NED – 1973), Danny Makkelie (NED – 1983), Szymon Marciniak (POL – 1981), Artur Manuel Ribeiro Soares Dias (POR – 1979), Ovidiu Alin Hațegan (ROU – 1980), Sergey Karasev (RUS – 1979), William Collum (SCO – 1979), Milorad Mažić (SRB – 1973), Damir Skomina (SVN – 1976)

Birinci Kategori

Hüseyin Göçek (TUR – 1976), Halis Özkahya (TUR – 1980), Harald Lechner (AUT – 1982), Robert Schörgenhofer (AUT – 1973), Əliyar Ağayev (AZE – 1987), Aliaksiej Kuĺbakoŭ (BLR – 1979), Georgi Kabakov (BUL – 1986), Ivan Bebek (CRO – 1977), Miroslav Zelinka (CZE – 1981), Jakob Kehlet (DEN – 1980), Craig Pawson (ENG – 1979), Xavier Estrada Fernández (ESP – 1976), Mattias Gestranius (FIN – 1978), Ruddy Buquet (FRA – 1977), Daniel Siebert (GER – 1984), Tobias Stieler (GER – 1981), Tobias Welz (GER – 1977), Tamás Bognár (HUN – 1978), István Vad (HUN – 1979), Orel Grinfeld (ISR – 1981), Davide Massa (ITA – 1981), Gediminas Mažeika (LTU – 1978), Andris Treimanis (LVA – 1985), Aleksandar Stavrev (MKD – 1977), Kevin Blom (NED – 1974), Serdar Gözübüyük (NED – 1985), Bas Nijhuis (NED – 1977), Svein Oddvar Moen (NOR – 1979), Paweł Gil (POL – 1976), Paweł Raczkowski (POL – 1983), Daniel Stefański (POL – 1977), Manuel Jorge Neves Moreira de Sousa (POR – 1975), István Kovács (ROU – 1984), Vladislav Bezborodov (RUS – 1973), Aleksey Yes’kov (RUS – 1978), John Beaton (SCO – 1982), Robert Madden (SCO – 1978), Srđan Jovanović (SRB – 1986), Ivan Kružliak (SVK – 1984), Matej Jug (SVN – 1980), Slavko Vinčič (SVN – 1979), Andreas Ekberg (SWE – 1985), Martin Strömbergsson (SWE – 1977), Yevhen Aranovsʹkyy (UKR – 1976), Serhiy Boyko (UKR – 1977)

İkinci Kategori

Mete Kalkavan (TUR – 1979), Halil Umut Meler (TUR – 1986), Ali Palabıyık (TUR – 1981), Enea Jorgji (ALB – 1984), Alexander Harkam (AUT – 1981), Manuel Schüttengruber (AUT – 1983), Alexandre Boucaut (BEL – 1980), Jonathan Lardot (BEL – 1984), Irfan Peljto (BIH – 1984), Siarhiej Cynkievič (BLR – 1976), Nikola Popov (BUL – 1983), Ivaylo Stoyanov (BUL – 1981), Fran Jović (CRO – 1984), Petr Ardeleánu (CZE – 1980), Mads-Kristoffer Kristoffersen (DEN – 1983), Jens Grabski Maae (DEN – 1982), Michael Tykgaard (DEN – 1977), Stuart Attwell (ENG – 1982), Christopher Kavanagh (ENG – 1985), Paul Tierney (ENG – 1980), Ricardo de Burgos Bengoetxea (ESP – 1986), Alejandro José Hernández Hernández (ESP – 1982), Juan Martínez Munuera (ESP – 1982), José Luis Munuera Montero (ESP – 1983), José María Sánchez Martínez (ESP – 1983), Juri Frischer (EST – 1984), Kristo Tohver (EST – 1981), Antti Munukka (FIN – 1982), Ville Nevalainen (FIN – 1984), Karim Abed (FRA – 1988), Jérôme Brisard (FRA – 1986), Amaury Delerue (FRA – 1977), François Letexier (FRA – 1989), Benoît Millot (FRA – 1982), Nicolas Rainville (FRA – 1982), Frank Schneider (FRA – 1979), Bastian Dankert (GER – 1980), Christian Dingert (GER – 1980), Marco Fritz (GER – 1977), Sascha Stegemann (GER – 1984), Geórgios Komínis (GRE – 1980), Anastásios Papapétrou (GRE – 1985), Ádám Farkas (HUN – 1982), Neil Doyle (IRL – 1978), Robert Harvey (IRL – 1988), Þorvaldur Árnason (ISL – 1982), Vilhjálmur Alvar Þórarinsson (ISL – 1985), Roi Reinshreiber (ISR – 1980), Eitan Shemeulevitch (ISR – 1978), Marco Di Bello (ITA – 1981), Daniele Doveri (ITA – 1977), Michael Fabbri (ITA – 1983), Marco Guida (ITA – 1981), Massimiliano Irrati (ITA – 1979), Maurizio Mariani (ITA – 1981), Paolo Valeri (ITA – 1978), Artom Kuchin (KAZ – 1977), Donatas Rumšas (LTU – 1988), Dimitar Mečkarovski (MKD – 1975), Alan Mario Sant (MLT – 1980), Nikola Dabanović (MNE – 1981), Dennis Johan Higler (NED – 1985), Pol van Boekel (NED – 1975), Arnold Hunter (NIR – 1979), Tore Hansen (NOR – 1978), Ola Hobber Nilsen (NOR – 1986), Bartosz Frankowski (POL – 1986), Fábio José Costa Veríssimo (POR – 1982), Hugo Filipe Ferreira de Campos Moreira Miguel (POR – 1977), Tiago Bruno Lopes Martins (POR – 1980), Ionuț Marius Avram (ROU – 1979), Sebastian Constantin Colțescu (ROU – 1977), Radu Marian Petrescu (ROU – 1982), Sergey Ivanov (RUS – 1984), Sergey Lapochkin (RUS – 1981), Kirill Levnikov (RUS – 1984), Vitaliy Meshkov (RUS – 1983), Kevin Clancy (SCO – 1983), Andrew Dallas (SCO – 1983), Alain Bieri (SUI – 1979), Adrien Jaccottet (SUI – 1983), Stephan Klossner (SUI – 1981), Sandro Schärer (SUI – 1988), Filip Glova (SVK – 1988), Peter Kráľovič (SVK – 1983), Mohammed Al-Hakim (SWE – 1985), Bojan Pandzic (SWE – 1982)
Üçüncü Kategori
Ümit Öztürk (TUR – 1983),Eldorjan Hamiti (ALB – 1983), Juxhin Xhaja (ALB – 1990), Luís Miguel do Nascimento Teixeira (AND – 1987), Suren Baliyan (ARM – 1980), Zaven Hovhannisyan (ARM – 1980), Sebastian Gishamer (AUT – 1988), Christopher Jäger (AUT – 1985), Julian Weinberger (AUT – 1985), Rauf Cabbarov (AZE – 1985),  Rəhim Həsənov (AZE – 1983), Nicolas Laforge (BEL – 1986), Erik Lambrechts (BEL – 1984), Bram Van Driessche (BEL – 1985)Nathan Verboomen (BEL – 1988), Lawrence Visser (BEL – 1989), Dragan Petrović (BIH – 1981), Admir Šehović (BIH – 1982), Dzianis Ščarbakoŭ (BLR – 1978), Stefan Apostolov (BUL – 1988), Volen Chinkov (BUL – 1983), Stanislav Todorov (BUL – 1976), Igor Pajač (CRO – 1985), Tihomir Pejin (CRO – 1983), Duje Strukan (CRO – 1984), Mario Zebec (CRO – 1982), Timótheos Christofí (CYP – 1987), Vasílis Dimitríou (CYP – 1977), Nikólas Neokléous (CYP – 1989)Loúkas Sotiríou (CYP – 1982), Pavel Orel (CZE – 1988), Ondřej Pechanec (CZE – 1986), Zbyněk Proske (CZE – 1981), Jørgen Daugbjerg Burchardt (DEN – 1982), Peter Kjærsgaard (DEN – 1984), Morten Krogh (DEN – 1988), Roomer Tarajev (EST – 1980), Kaarlo Oskari Hämäläinen (FIN – 1993), Petri Viljanen (FIN – 1987), Kári Jóannesarson á Høvdanum (FRO – 1990), Alex de Albuquerque Troleis (FRO – 1980), Giorgi Kruashvili (GEO – 1986), Irakli Kvirikashvili (GEO – 1984), Giorgi Vadachkoria (GEO – 1977), Jason Lee Barcelo (GIB – 1980), Aristotélis Diamantópoulos (GRE – 1983), Ioánnis Papadópoulos (GRE – 1982), Emmanouíl Skoulás (GRE – 1986)Athanásios Tzílos (GRE – 1983)Balázs Berke (HUN – 1984), Ferenc Karakó (HUN – 1983), Robert Hennessy (IRL – 1990), Paul McLaughlin (IRL – 1979), Helgi Mikael Jónasson (ISL – 1993), Ívar Orri Kristjánsson (ISL – 1989), Yigal Frid (ISR – 1992), Gal Leibovitz (ISR – 1986), Erez Papir (ISR – 1980), Furkat Atazhanov (KAZ – 1986), Arman Ismuratov (KAZ – 1987), Daniyar Sakhi (KAZ – 1991), Besfort Kasumi (KOS – 1983), Genc Nuza (KOS – 1989), Manfredas Lukjančukas (LTU – 1991), Alain Durieux (LUX – 1985), Laurent Kopriwa (LUX – 1983), Christophe Pires Martins (LUX – 1989), Aleksandrs Anufrijevs (LVA – 1984), Aleksandrs Golubevs (LVA – 1981), Veaceslav Banari (MDA – 1975), Dumitru Muntean (MDA – 1985), Alexandru Tean (MDA – 1983), Dejan Jakimovski (MKD – 1985), Matthew De Gabriele (MLT – 1988), Trustin Farrugia Cann (MLT – 1985), Fyodor Zammit (MLT – 1985), Jovan Kaluđerović (MNE – 1977), Milovan Milačić (MNE – 1982), Keith Kennedy (NIR – 1991), Tim Marshall (NIR – 1988), Ian McNabb (NIR – 1988), Espen Andreas Eskås (NOR – 1988), Kristoffer Hagenes (NOR – 1990), Rohit Saggi (NOR – 1992), Kai Erik Steen (NOR – 1985), Krzysztof Jakubik (POL – 1983), Tomasz Musiał (POL – 1981), Luís Miguel Branco Godinho (POR – 1985), Antonio Emanuel Carvalho Nobre (POR – 1988), João Carlos dos Santos Capela (POR – 1974), João Pedro Silva Pinheiro (POR – 1988), Marcel Bîrsan (ROU – 1982), Horațiu Mircea Feșnic (ROU – 1989), Aleksey Matyunin (RUS – 1982), Vladimir Moskalev (RUS – 1986), Donald Robertson (SCO – 1987), Nicolas Walsh (SCO – 1990), Luca Barbeno (SMR – 1981), Nenad Đokić (SRB – 1979), Miloš Đorđić (SRB – 1987), Danilo Grujić (SRB – 1980), Fedayi San (SUI – 1982), Urs Schnyder (SUI – 1986), Lionel Tschudi (SUI – 1989), Boris Marhefka (SVK – 1987), Michal Očenáš (SVK – 1991), Nejc Kajtazovič (SVN – 1982), Rade Obrenovič (SVN – 1990), Kristoffer Karlsson (SWE – 1984), Glenn Nyberg (SWE – 1988), Kaspar Sjöberg (SWE – 1987), Mykola Balakin (UKR – 1989), Yaroslav Kozyk (UKR – 1980), Mykola Kryvonosov (UKR – 1983), Vitaliy Romanov (UKR – 1980), Denys Shurman (UKR – 1986), Iwan Arwel Griffith (WAL – 1988), Robert Jenkins (WAL – 1989), Bryn Markham-Jones (WAL – 1986)
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık