Reklam
DOLAR: 8.86 TL
EURO: 10.3 TL

Cüneyt Çakır: Kadın-erkek farkı yoktur, hepimiz hakemiz!

2 yıl önce
244 kez görüntülendi

14 Ağustos Çarşamba günü İstanbul’da Liverpool ile Chelsea arasında oynanacak UEFA Süper Kupa maçını yönetecek kadın hakem Stephanie Frappart, yardımcıları ve Cüneyt Çakır ile birlikte basın toplantısı düzenledi. UEFA Hakem Komitesi Başkanı Roberto Rosetti’nin de katıldığı toplantıda duygularını dile getiren Frappart, “Çalışmamın ve yeteneklerimin sonucu ortaya çıktı. Her genç kıza, hayal ettikleri seviyeye gelebileceklerini gösterdim. Yanlış karar vermekten korkmuyorum” dedi.

ÇAKIR: “SAHAYA ÇIKINCA HEPİMİZ HAKEMİZ!

Liverpool-Chelsea müsabakasında 4. hakem olarak görev yapacak FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır ise sorulan bir soru üzerine “Bizim için kadın-erkek hakem arasında fark yoktur. Biz sahaya çıktığımız zaman adımız sadece ‘hakem’dir, kadın veya erkek değil. Maça yaptığımız hazırlık tamamen aynı oldu bu final için de. Daha öncekilerden hiçbir fark yoktu. Ne kadar iyi olduklarını göreceksiniz” dedi.

Roberto Rosetti, Stephanie Frappart ve yardımcıları ile maçın 4. Hakemi Cüneyt Çakır’ın katıldığı basın toplantısının tamamını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Frappart, Rosetti ve Cüneyt Çakır Basın Toplantısı

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık