Reklam

Ahmet Şahin’in İstanbul Oyunu

1 yıl önce
96 kez görüntülendi

DERNEK SAYESİNDE MHK’YE GİREN ŞAHİN, DERNEĞİ YOK SAYIYOR

Merkez Hakem Kurulu 1. Bölge Sorumlusu Ahmet Şahin, İstanbul’da derneği yok sayarak üstlendiği maske dağıtım işini diğer illerde TFFHGD Şubeleri üzerinden yaparak akıllarda soru işareti oluşturdu.

TFFHGD Genel Başkan Vekili iken MHK Üyeliğine atanan Ahmet Şahin, İstanbul’a olan kinini yine gözler önüne serdi. Daha önce İstanbul ASKF’yi aracı kılarak İstanbul İl Hakem Kurulu üzerinden hakemlere maske dağıtımı yaptıran Şahin, TFFHGD İstanbul Şubesi’ni yok saymıştı. MHK Üyesi Şahin, sorumlusu olduğu 1. Bölge’de yer alan diğer illerde (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ) ise aynı uygulamayı dernek şubeleri vasıtasıyla gerçekleştirerek TFFHGD İstanbul Şubesi’ne yönelik nefretini bir kez daha kanıtladı. Şahin’in daha önce başkanlığını yaptığı, önce TFFHGD Genel Merkezindeki görevine ardından da MHK’ye seçilmesini sağlayan TFFHGD İstanbul Şubesi’ni aleni bir biçimde yok sayması, hakemlere hizmet etmekten ziyade ‘2021 Seçimleri için İstanbul’u Dizayn etmek’ şeklinde yorumlandı.

ABAY’A YAKIN OLAN MHK BAŞKANI’NIN HASSAS DAVRANMASI BEKLENİYOR

Öte yandan Ahmet Şahin’in Ocak 2021’deki dernek seçimleri önce TFFHGD İstanbul Şubesi’ne yönelik bu sorumsuz davranışları üzerine MHK Başkanı Zekeriya Alp’in devreye gireceği düşünülüyor. Kendi çıkarları ve koltuk sevdası uğruna Türk hakemliğinin lokomotifi olan İstanbul’un 1200’den fazla üyeyeye sahip dernek şubesini yok sayan Şahin’in bu tutumundan rahatsız olduğu tahmin edilen MHK Başkanı Alp’in Ahmet Şahin’le ilgili kısa süre içerisinde bir yaptırımda bulunacağı öngörülüyor. TFFHGD İstanbul Şube Başkanı ve Üst Klasman Gözlemcisi Süleyman Abay’la arasının iyi olduğu bilinen Zekeriya Alp’in, Abay’ın başında olduğu derneğin yok sayılması üzerine Ahmet Şahin’i hedef tahtasına oturttuğu ve biletini kesebileceği de gelen bilgiler arasında…

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık