Reklam
DOLAR: 15.4 TL
EURO: 16.0 TL

ARICI DEVREYE GİRDİ, ŞAHİN’İN SUYU ISINIYOR

MHK 1. Bölge Sorumlusu Ahmet Şahin’in TFFHGD İstanbul Şubesi’ne yönelik provakatif faaliyetleri sonrası TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı’nın devreye girdiği  iddia ediliyor .

 

Koronavirüsle mücadele sürecinde hakemlere maske dağıtmak isteyen MHK Üyesi Ahmet Şahin, İstanbul’da TFFHGD İstanbul Şubesi’ni yok sayıp İl Hakem Kurulu aracılığıyla bu organizasyonu gerçekleştirmişti. Şahin, sorumlusu olduğu Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da ise aynı faaliyeti, dernek şubeleri vasıtasıyla hayata geçirmişti. Şahin’in bu hamlesi, Süleyman Abay’ın başkanlığını yürüttüğü TFFHGD İstanbul Şubesi’ne olan kininin ve nefretinin bir yansıması olarak algılanmıştı.

 

Yaşanan bu gelişmeler üzerine MHK Başkanı Zekeriya Alp’in Ahmet Şahin’le ilgili bir yaptırımda bulunup bulunmayacağı merakla beklenirken ilk tepki TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı’dan geldi.1200 üye ile Türkiye’nin en çok üyeye sahip ili olan İstanbul’un Genel Merkezinde gelirlerinin önemli bir kısmını karşıladığı bilinmekte.

 

Genel Merkezde elde ettiği gelirlerle  tüm üyelerini ayırt etmeksizin her özel günlerde mesaj attığı,  TFF’nin sağladığı kıyafetleri hakem kardeşlerimize ulaştırdığı, Genel Başkanın Tüm Türkiye’yi eşi ve kızı ile birlikte karış karış gezerek şube ziyaretleri, mezarlık ziyaretleri,  tarihi ve turistik yerleri  gezerek camiayı en iyi şekilde temsil ettiği bilinmekte. Kurullardaki görevi dışında başarılı bir iş adamı olan Ahmet Şahin’in,  geçmişte ücretli olarak danışmanlığını yapan Genel Başkan Arıcı’nın buna rağmen  TFFHGD İstanbul Şubesi’ni yok saymasından rahatsız olduğu ve TFF Başkanı Nihat Özdemir ile MHK Başkanı Zekeriya Alp başta olmak üzere yetkili isimlere konuyu anlatıp Ahmet Şahin’le ilgili bir yaptırımda bulunulmasını isteyeceği tahmin ediliyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık