Reklam
DOLAR: 15.4 TL
EURO: 16.0 TL

İstanbul Saha Komiserlerinin yeni başkanı Arık oldu

1 yıl önce
90 kez görüntülendi

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği İstanbul Şubesi Olağan kongresini yaptı.

Mevcut başkan Ali Osman Özgül ve başkan yardımcısı Turgut Arık’ın aday olarak yarıştığı kongrede Saha Komiserleri Derneği Başkanlık koltuğuna Turgut Arık oturdu.

İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür başkanlığında oluşturulan divan heyetinin ardından yapılan genel kurul yoklaması, Şehitlerimize ve hayatını kaybeden saha komiserleri, sporcular ve spor adamları için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

İki liste kapıştı
Bağcılar Olimpik Spor Kompleksinde yapılan seçimde, 236 Saha Komiserinden 154 üye oy kullandı. 1 oyun geçersiz sayıldığı seçimde Ali Osman Özgül’e 62 oy çıkarken, 91 oy alan Turgut Arık başkanlığını ilan etti.

Güçlü yönetim
Yapılan seçimler sonunda yeni yönetim kurulu; Turgut Arık, Ömer Erdem Rizeli, Kenan Çelik, Cemal Sivrikaya, Ünal Erdem, Önder Denli, Mustafa Daş, Sedat Fedakar, Feridun Koçak, Selçuk Akgümüş ve Ali Gün’den oluştu.

Birlikte yöneteceğiz
Saha Komiserleri Derneği Başkanlığına seçilen Turgut Arık yaptığı teşekkür konuşmasında, ” Yapacağımız görev sizlere ve Türk sporuna faydalı olabilmek adına olacaktır. Sizleri sevgiyle kucaklıyorum. Seçim hayırlı, uğurlu olsun. Birlikte yöneteceğiz” dedi.

www.amatorlig.net

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık