Reklam

Genel Başkan Abdurrahman ARICI’dan Şubelere Tehdit Gibi Deklarasyon

3 hafta önce
13 kez görüntülendi

TFFHGD Genel Merkezi Genel Başkan Dr. Abdurrahman ARICI’dan aidat almayacağım diyen şubeler için Tehdit gibi bir deklarasyon yayınladı. Kısa bir süre önce yıllık aidat ödemesi gereken hakem ve gözlemciler için çözüm arayan ve farklı çözümler bulan dernekleri sitemizde okumuştunuz. Bu çözüm yollarını bulan şubelere TFFHGD genel merkez başkanı Abdurrahman Arıcı imzası ile şubelere gönderilen bilgilendirme yazısında  Aidat alınmaması konusuna büyük  bir engel geldi. Tüzüğü işaret ederek şubelere gönderilen yazıda bir kez daha dikkatlerini çekti. Her ne kadar istenildiğinde tüzükte istedikleri değişiklikleri yapan genel merkezin bu konuda tüzüğe bağlı kalması bu konuda hakem ve gözlemcilerin kafasında soru işaretleri bıraktı.

TFFHGD Genel Merkezi’nden Genel Başkan Dr. Abdurrahman ARICI imzasıyla yapılan açıklama;

“Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği olarak Şube başkanlıklarımıza göndermiş olduğumuz Vize yenileme Genelgesi yazımızda da belirttiğimiz gibi Şube Başkanlıklarımızın Dernekler mevzuatına, tüzüğümüze ve Genelgemize aykırı hareket etmemeleri gerekmektedir.

Bu bağlamda bütün şube başkanlıklarının, Üyelerimizin üyeliklerinin devam edebilmesi ve vizelerinin yenilenebilmesi için her 3 yılda bir yapılan olağan Genel merkez Genel kurulunda tespit edilmiş olan yıllık üye aidat miktarı 100 TL. yi üyelerden almak zorunda olduklarını ve üyelerin tüm mali vecibelerini yerine getirmek zorunda olduklarını bir kez daha hatırlatır bu konuda aksine hareket eden şube başkanlıklarımız hakkında tüzüğümüzün ilgili maddeleri hükmünce gerekli işlemlerin yapılacağının bilinmesini bilgilerinize sunar

Gereğini Rica Ederim.

Dr.Abdurrahman ARICI
TFFHGD Genel Başkanı

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık