Reklam
DOLAR: 15.6 TL
EURO: 16.2 TL

Gururumuzdan Bir İlk Daha

11 ay önce
69 kez görüntülendi

FIFA kokartlı Türk hakem Cüneyt Çakır, Euro 2020’de yöneteceği Macaristan – Portekiz maçıyla Avrupa Futbol Şampiyonası tarihine adını yazdıracak.

FIFA kokartlı Türk hakem Cüneyt Çakır, Euro 2020’de yöneteceği Macaristan – Portekiz maçıyla Avrupa Futbol Şampiyonası tarihine geçecek. Cüneyt Çakır, böylece 3 farklı Avrupa Şampiyonası’nda düdük çalan 4. hakem olacak.

 Cüneyt Çakır, böylece 3 farklı Avrupa Şampiyonası’nda görev yapan dört hakemden biri olacak. Avrupa Futbol Şampiyonası tarihinde daha önce sadece İsveçli Anders Frisk, Danimarkalı Kim Milton Nielsen ve Hollandalı Björn Kuipers 3 farklı turnuvaya davet aldı.

Bu büyük başarısında Yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun ile birlikte Türk Hakemliğinin gururu Cüneyt Çakır hocamıza ve ekibine www.hakemdunyasi.com ekibi olarak sonsuz başarılar dileriz.

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık