Reklam
DOLAR: 15.4 TL
EURO: 16.0 TL

UEFA’dan Hakem ve Gözlemcilerimize Görev

10 ay önce
117 kez görüntülendi

UEFA’dan Erol Ersoy’a görev

UEFA Gözlemcimiz Erol Ersoy, İrlanda’nın Dundalk ile Galler’in Newtown takımları arasında 8 Temmuz 2021 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Konferans Ligi Birinci Eleme Turu maçında hakem gözlemcisi olarak görev yapacak.

İrlanda’nın Dundalk şehrindeki Oriel Park Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma saat 19.45’te başlayacak.

 

UEFA’dan Orhan Erdemir’e görev

UEFA Gözlemcimiz Orhan Erdemir, Andorra’nın Sant Julia ile Malta’nın Griza takımları arasında 8 Temmuz 2021 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Konferans Ligi Birinci Eleme Turu maçında hakem gözlemcisi olarak görev yapacak.

Andorra’nın Andorra la Vella şehrindeki Estadi Nacional Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma saat 19.00’da başlayacak.

UEFA’dan Sabri Çelik’e görev

UEFA Gözlemcimiz Sabri Çelik, Finlandiya’nın HJK ile Karadağ’ın Budućnost Podgorica takımları arasında 6 Temmuz 2021 Salı günü oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi Birinci Eleme Turu maçında hakem gözlemcisi olarak görev yapacak.

Finlandiya’nın Helsinki şehrindeki Helsinki Futbol Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma saat 19.00’da başlayacak

UEFA’dan Abdulkadir Bitigen’e görev

FIFA kokartlı hakemimiz Abdulkadir Bitigen, Bosna Hersek’in FK Velez ile Kuzey İrlanda’nın Coleraine takımları arasında 8 Temmuz 2021 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Konferans Ligi Birinci Eleme Turu müsabakasını yönetecek.

Bosna Hersek’in Saraybosna şehrindeki Grbavica Stadyumu’nda saat 21.30’da başlayacak müsabakada, Abdulkadir Bitigen’in yardımcılıklarını İbrahim Çağlar Uyarcan ve Mustafa Savranlar yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Zorbay Küçük olacak.

 

UEFA’dan Yaşar Kemal Uğurlu’ya görev

FIFA kokartlı hakemimiz Yaşar Kemal Uğurlu, Moldova’nın Milsami Orhei ile Bosna Hersek’in Sarajevo takımları arasında 8 Temmuz 2021 Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Konferans Ligi Birinci Eleme Turu müsabakasını yönetecek.

Moldova’nın Orhei şehrindeki District Sport Complex Stadyumu’nda saat 20.00’de başlayacak müsabakada, Yaşar Kemal Uğurlu’nun yardımcılıklarını Ceyhun Sesigüzel ve Abdullah Bora Özkara yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Erkan Özdamar olacak.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık