Reklam
DOLAR: 15.4 TL
EURO: 16.0 TL

Bu ne hız Sayın TATLI…

9 ay önce
89 kez görüntülendi

Ömer Faruk Ünal dün köşesinde yazdığı Eski MHK başkanı Oğuz Sarvan ile ilgili yazısına MHK den vakit geçirmeden cevap geldi.. Bu ne hız Sayın TATLI

MHK’den Açıklama

Türkiye Gazetesi Yazarı Sayın Ömer Faruk Ünal bugünkü yazısında, eski MHK Başkanı Sayın Oğuz Sarvan’ın 31 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşen 2021-2022 sezonu MHK Yaz Semineri’ne önce davet edildiğini, daha sonra davetin geri çekildiğini iddia etmiştir.

Sayın Oğuz Sarvan’a geçen sezon MHK bünyesinde mentörlük yapması için teklif götürülmüş ancak kendisi çalışmak istemediğini yazdığı dilekçe ile kurulumuza bildirmiştir.

Sayın Sarvan, bu sezon ise mentörlük vizesini yaparak, görev almak için kurulumuza dilekçe göndermiştir. Kurulumuz, başvuruda bulunanlara, rutin olarak seminer tarihi bilgilendirmesi yapmıştır.

Ancak MHK Başkanı’mız Sayın Serdar Tatlı, kendisini telefonla arayarak, bu sezonki mentör kadrosunda kendisini düşünmediğini Oğuz Sarvan’a bildirmiştir.

Dolayısıyla, Sayın Sarvan’a herhangi bir resmi seminer davetinde bulunulmamıştır.

MHK Yaz Semineri açılış törenine sadece son 2 dönem eski MHK Başkanları Sayın Yusuf Namoğlu ve Sayın Zekeriya Alp davet edilmiş, Sayın Namoğlu icabet etmiştir.

Bunun dışında, ‘hakemlerin tatilde’ olduğunu iddia eden Ömer Faruk Ünal’a hatırlatmak isteriz ki, hakemlerimiz 2021-2022 sezonu hazırlıklarını 31 Temmuz’dan, kampın sona erdiği bugüne kadar Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde sürdürmüştür.

Yalan, yanlış ve eksik bilgilendirmelerden oluşan yazı ve haberlere kamuoyunun itibar etmemesini rica ediyoruz.

Saygılarımızla.

Merkez Hakem Kurulu 

Hakem Dostu Sayın Ömer Faruk Ünal’ın yazısı aşağıda

 

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/omer-faruk-unal/620067.aspx

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık