Reklam
DOLAR: 15.4 TL
EURO: 16.0 TL

TFFHGD GENEL MERKEZ SEÇİMİ 4 EYLÜL’DE

9 ay önce
294 kez görüntülendi

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Genel Merkezi 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı 4 Eylül 2021 Cumartesi günü Ankara’da gerçekleştirilecek.

TFFHGD Genel Merkezi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre nisan ayında gerçekleşmesi gereken ancak Covid-19 salgını nedeniyle ertelenen Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı, 4 Eylül’de Ankara’nın Akyurt ilçesindeki Büyük Anadolu Termal Oteli Kongre Salonu’nda yapılacak. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı ise 11 Eylül Cumartesi günü aynı yer ve saatte gerçekleştirilecek.

TFFHGD Genel Merkezi 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın gündemi ise şu şekilde açıklandı:

1. Açılış ve Yoklama.

2. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı.

3. Genel Kurul Divan Heyetinin Teşkili.

4. Nisan 2018 – Ağustos 2021 Faaliyet Dönemi Yönetim Kurulu İdari ve Mali Faaliyet Raporunun Okunması

5. Nisan 2018 – Ağustos 2021 Denetleme Kurulu Raporunun Okunması.

6. Nisan 2018 – Ağustos 2021 Yönetim ve Denetleme Kurulu Raporlarının Müzakeresi ve Ayrı Ayrı İbra İçin Oya Sunulması.

7. Nisan 2018 – Ağustos 2021 Faaliyet Dönemi Tahmini Bütçenin Okunması, Müzakeresi ve Yönetim Kuruluna Fasıllar Arası Aktarma Yetkisinin Verilmesinin Oya Sunulması.

8. Dernek Üyeleri Tarafından Tüzük Gereği 2021 – 2024 Yılları Arasında Ödenecek Giriş Aidatı ile Yıllık Üye Aidatlarının ve Tüzük Gereği Ödentilerin Yeniden Belirlenmesi.

9.Dernek Genel Merkezinde İstihdam Edilen/Edilecek Dernek Müdürü ve Personellerle İlgili Verilecek Aylık Ücretlerin İş Kanunu Çerçevesinde Düzenlenmesi, Varsa Diğer Ödentilerin Belirlenmesi.

10.İhtiyaca göre illerde şube açma, İrtibat Ofisi Açma, Temsilcilik Açma ve Taşınmaz Mal Alımı/Satışı Yetkisinin Genel Merkez Yönetim Kuruluna Devredilmesi.

11.Genel Merkez Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu, Danışma Kurulu, Hukuk Kurulu ve Oluşacak Diğer Kurul ve Komisyonların Yapılacak Toplantı Giderlerinin Tespiti ve Uygulanması İçin Yönetim Kuruluna Yetki Verilmesi.

12.Geçici ve Kesin İhraçlarla İlgili İtiraz Müracaatlarının Görüşülerek Karara Bağlanması.

13.Tüzük Tadilatı Önergelerinin Görüşülmesi ve Karara Bağlanması.

14.Genel Başkan, Genel Merkez Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu Asil ve Yedek Üyelerinin Ayrı Ayrı Seçimi.

15.Dilek ve Temenniler.

16.Kapanış.

Reklam

TFFHGD GENEL MERKEZ SEÇİMİ 4 EYLÜL’DE Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık