Reklam
DOLAR: 15.4 TL
EURO: 16.0 TL

2021/22 UEFA Avrupa Konferans Ligi – Play-Off İlk Maçlarının Hakemleri Açıklandı

9 ay önce
69 kez görüntülendi

Uefa Konferans Ligi Play-off mücadelelerinin ilk maçlarının hakemleri açıklandı,
Uefa’dan yapılan açıklamaya göre;

 

Perşembe 19 August 2021

15:00 CET – Nur-Sultan (Astana Arena)
FC Shahter Qaraǵandy (KAZ) – Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)
Referee: Srdjan Jovanović (SRB)
Assistant Referee 1: Uroš Stojković (SRB)
Assistant Referee 2: Milan Mihajlović (SRB)
Fourth Official: Novak Simović (SRB)
UEFA Referee Observer: Igor Satkii (MDA)
UEFA Delegate: Metin Kazancıoğlu (TUR)

18:00 CET – Bielsko-Biala (Stadion Miejski)
Raków Częstochowa (POL) – KAA Gent (BEL)
Referee: Alejandro José Hernández Hernández (ESP)
Assistant Referee 1: José Enrique Naranjo Pérez (ESP)
Assistant Referee 2: Teodoro Sobrino Magán (ESP)
Fourth Official: César Soto Grado (ESP)
UEFA Referee Observer: Gevorg Hovhannisyan (ARM)

UEFA Delegate: Róbert Kispál (UKR)

18:00 CET – Helsinki (Helsinki Olympic Stadium)
KuPS Kuopio (FIN) – 1. FC Union Berlin (GER)
Referee: Ivan Bebek (CRO)
Assistant Referee 1: Goran Pataki (CRO)
Assistant Referee 2: Bojan Zobenica (CRO)
Fourth Official: Igor Pajač (CRO)
UEFA Referee Observer: Dejan Filipović (SRB)

UEFA Delegate: Iain Blair (SCO)

18:00 CET – Baku (Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionu)
Qarabağ FK (AZE) – Aberdeen FC (SCO)
Referee: Rade Obrenovović (SVN)
Assistant Referee 1: Jure Praprotnik (SVN)
Assistant Referee 2: Aleksandar Kasapović (SVN)
Fourth Official: Asmir Sagrković (SVN)
UEFA Referee Observer: Frank De Bleeckere (BEL)

UEFA Delegate: Jan Willem Van Dop (NED)

18:00 CET – Tallinn (Lilleküla Stadium)
FC Flora Tallinn (EST) – Shamrock Rovers FC (IRL)
Referee: Yevhenii Aranovskyi (UKR)
Assistant Referee 1: Semen Shlonchak (UKR)
Assistant Referee 2: Oleksandr Zhukov (UKR)
Fourth Official: Vitaliy Romanov (UKR)
UEFA Referee Observer: Thomas Einwaller (AUT)

UEFA Delegate: Pascal Henri Parent (FRA)

19:00 CET – Beer-Sheva (Turner Stadium)
Hapoel Beer-Sheva FC (ISR) – Anorthosis Famagusta FC (CYP)
Referee: Irfan Peljto (BIH)
Assistant Referee 1: Damir Lazić (BIH)
Assistant Referee 2: Goran Dujak (BIH)
Fourth Official: Admir Šehović (BIH)
UEFA Referee Observer: Georgios Bikas (GRE)

UEFA Delegate: Vasko Dojçinovski:(MKD)

19:00 CET – Klagenfurt (Wörthersee Stadion)
LASK (AUT) – St Johnstone FC (SCO)
Referee: Glenn Nyberg (SWE)
Assistant Referee 1: Mahbod Beigi (SWE)
Assistant Referee 2: Andreas Söderkvist (SWE)
Fourth Official: Kristoffer Karlsson (SWE)
UEFA Referee Observer: Bertrand Layec (FRA)

UEFA Delegate: Ganna Bordiugova (UKR)

19:00 CET – Plzeň (Stadion města Plzně)
FC Viktoria Plzeň (CZE) – PFC CSKA Sofia (BUL)

Referee: Tiago Bruno Lopes Martins (POR)
Assistant Referee 1: Luis André Ferreira Pinto Campos (POR)
Assistant Referee 2: Rui Miguel Martins Teixeira (POR)
Fourth Official: Miguel Hugo Filipe Ferreira C. Moreira (POR)
UEFA Referee Observer: Haim Jakov (ISR)

UEFA Delegate: Michał Listkiewicz (POL)

19:00 CET – Riga (Daugava)
Riga FC (LVA) – Lincoln Red Imps FC (GIB)
Referee: João Pedro Silva Pinheiro (POR)

Assistant Referee 1: Tiago José Pereira Costa (POR)
Assistant Referee 2: Bruno Miguel Alves Jesus (POR)
Fourth Official: Vitor Jorge Fernandes Ferreira (POR)
UEFA Referee Observer: Herbert Fandel (GER)

UEFA Delegate: Haris Gvozden (BIH)

19:00 CET – Baku (8 KM Stadionu)
Neftçi PFK (AZE) – Maccabi Haifa FC (ISR)
Referee: Willy Delajod (FRA)
Assistant Referee 1: Mehdi Rahmouni (FRA)
Assistant Referee 2: Christophe Erwan Finjean (FRA)
Fourth Official: Thoms Leonard (FRA)
UEFA Referee Observer: Aleksandr Gvardis (RUS)

UEFA Delegate: Michel Schafroth (SUI)

19:00 CET – Vilnius (LFF stadionas)
FK Žalgiris Vilnius (LTU) – FK Bodø/Glimt (NOR)
Referee: Roi Reinshreiber (ISR)
Assistant Referee 1: David Elias Bitton (ISR)
Assistant Referee 2:  Sagy Metzamber (ISR)
Fourth Official: Snir Levy (ISR)
UEFA Referee Observer: Jens Larsen (DEN)

UEFA Delegate: David Pugh (ENG)

19:30 CET – Trabzon (Şenol Güneş Spor Kompleksi Yeni Stadium)
Trabzonspor AŞ (TUR) – AS Roma (ITA)
Referee: Matej Jug (SVN)
Assistant Referee 1: Manuel Vidali (SVN)
Assistant Referee 2: Robert Vukan (SVN)
Fourth Official: Nejc Kajtazović (SVN)
UEFA Referee Observer: Georgi Yordanov (BUL)

UEFA Delegate: Adrian Ixari (MDA)

19:30 CET – Basel (St. Jakob-Park)
FC Basel 1893 (SUI) – Hammarby Fotboll (SWE)
Referee: Sergei Ivanov (RUS)
Assistant Referee 1: Roman Usachev (RUS)
Assistant Referee 2: Valeriy Danchenko (RUS)
Fourth Official: Vitaliy Meshkov (RUS)
UEFA Referee Observer: Drago Kos (SVN)

UEFA Delegate: Vakhtang Bzikadze (GEO)

19:30 CET – City of Luxembourg (Stade Josy Barthel)
CS Fola Esch (LUX) – FC Kairat Almaty (KAZ)
Referee: Fábio José Costa Veríssimo (POR)
Assistant Referee 1: Pedro Miguel Almeida Mota (POR)
Assistant Referee 2: Pedro Martins (POR)
Fourth Official: Antonio Emanuel Carvalho Nobre (POR)
UEFA Referee Observer: Þóroddur Hjaltalín (ISL)

UEFA Delegate: Victor Marius Radu (ROU)

20:00 CET – Jablonec Nad Nisou (Stadion Střelnice)
FK Jablonec (CZE) – MŠK Žilina (SVK)
Referee: Jakob Kehlet (DEN)
Assistant Referee 1: Lars Hummelgaard (DEN)
Assistant Referee 2: Heine Sørensen (DEN)

Fourth Official: Sandi Putros (DEN)
UEFA Referee Observer: Markus Strömbergsson (SWE)
UEFA Delegate: Patrick Dempsey (IRL)

20:00 CET – Sivas (Yeni 4 Eylül Stadyumu)
Sivasspor Kulübü (TUR) – FC København (DEN)
Referee: Mykola Balakin (UKR)
Assistant Referee 1: Volodymyr Volodin (UKR)
Assistant Referee 2: Valentyn Kutsev (UKR)
Fourth Official: Oleksandr Derdo (UKR)
UEFA Referee Observer:

UEFA Delegate:

20:00 CET – Rotterdam (Stadion Feijenoord “De Kuip”)
Feyenoord (NED) – IF Elfsborg (SWE)
Referee: Craig Pawson (ENG)
Assistant Referee 1: Ian Hussin (ENG)
Assistant Referee 2: Neil Davies (ENG)
Fourth Official: Andrew Madley (ENG)
UEFA Referee Observer: Jon Skjervold (NOR)

UEFA Delegate: Charles John Grundie (NIR)

20:00 CET – Thessaloniki (Stadio Toumba)
PAOK FC (GRE) – HNK Rijeka (CRO) 
Referee: Jérôme Brisard (FRA)
Assistant Referee 1: Benjamin Pagès (FRA)
Assistant Referee 2: Cyril Mugnier (FRA)
Fourth Official: Florent Batta (FRA)
UEFA Referee Observer: Andreas Schluchter /(SUI)

UEFA Delegate: Michael O’Brien (ENG)

20:00 CET – Brussels (Anderlecht Stadium)
RSC Anderlecht (BEL) – Vitesse (NED)
Referee: Duje Strukan (CRO)
Assistant Referee 1: Goran Perica (CRO)
Assistant Referee 2: Alen Jakšić (CRO)
Fourth Official: Marin Vidulin (CRO)
UEFA Referee Observer: Miroslav Liba (CZE)

UEFA Delegate: Ivan Tsitovich (RUS)

20:00 CET – Rennes (Roazhon Park)
Stade Rennais FC (FRA) – Rosenborg BK (NOR)
Referee: Radu Marian Petrescu (ROU)
Assistant Referee 1: Mircea Mihail Grigoriu (ROU)
Assistant Referee 2: Mihai Marica (ROU)
Fourth Official: Marcel Birsan (ROU)
UEFA Referee Observer: Stephen Lodge (ENG)

UEFA Delegate: Mirosław Ryszka (POL)

20:30 CET – Paços de Ferreira (Estádio Capital do Móvel )

FC Paços de Ferreira (POR) – Tottenham Hotspur (ENG)
Referee: Maurizio Mariani (ITA)
Assistant Referee 1: Daniele Bindoni (ITA)
Assistant Referee 2: Stefano Alassio (ITA)
Fourth Official: Marco Piccinini (ITA)
UEFA Referee Observer: Vladimir Medved (SVK)

UEFA Delegate: Philippe Prudhon (FRA)

22:30 CET – Ponta Delgada (Estádio de São Miguel)
CD Santa Clara (POR) – FK Partizan (SRB)
Referee: Serdar Gözübüyük (NED)
Assistant Referee 1: Joost van Zuilen (NED)
Assistant Referee 2: Johan Balder (NED)
Fourth Official: Bas Nijhuis (NED)
UEFA Referee Observer:

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık