Reklam
DOLAR: 15.4 TL
EURO: 16.0 TL

2021/22 UEFA Avrupa Ligi- Play-Off Mücadeleleri İlk Maçlarının Hakemleri Açıklandı

9 ay önce
58 kez görüntülendi

Uefa Avrupa Ligi Play-off mücadelelerinin ilk maçlarının hakemleri açıklandı,
Uefa’dan yapılan açıklamaya göre;

Salı 17 August 2021

21:00 CET – Belgrade (Stadion Rajko Mitić)
FK Crvena zvezda (SRB) – CFR 1907 Cluj (ROU)
Referee: Georgi Kabakov (BUL)
Assistant Referee 1: Martin Margaritov (BUL)
Assistant Referee 2: Diyan Valkov (BUL)
Fourth Official: Nikola Popov (BUL)
UEFA Referee Observer: Edgar Steinborn (GER)
UEFA Delegate: Alojzije Šupraha (CRO)

Çarşamba 18 August 2021

18:00 CET – Glasgow (Celtic Park)
Celtic FC (SCO) – AZ Alkmaar (NED) 
Referee: Ovidiu Alin Hațegan (ROU)
Assistant Referee 1: Radu Ghinguleac (ROU)
Assistant Referee 2: Sebastian Gheorghe (ROU)
Fourth Official: Andrei Chivulete (ROU)
UEFA Referee Observer: Martin Hansson (SWE)

UEFA Delegate:Aristeidis Stavropoulos (GRE)

Thursday 19 August 2021

19:00 CET – Prague (Eden Arena)
SK Slavia Praha (CZE) – Legia Warszawa (POL)
Referee: Felix Zwayer (GER)
Assistant Referee 1: Rafael Foltyn (GER)
Assistant Referee 2: Jan Seidel (GER)
Fourth Official: Sven Jablonski (GER)
UEFA Referee Observer: Alain Hamer (LUX)

UEFA Delegate: Paolo Rondelli (SMR)

19:00 CET – Nicosia (GSP)
Omonoia FC (CYP) – Royal Antwerp FC (BEL)
Referee: Andreas Ekberg (SWE)
Assistant Referee 1: Mehmet Culum (SWE)
Assistant Referee 2: Stefan Hallberg (SWE)
Fourth Official: Mohamed Al-Hakim (SWE)
UEFA Referee Observer: Michalis Koukoulakis (GRE)

UEFA Delegate: Artur Azaryan (ARM)

19:00 CET – Randers (Randers Stadion)
Randers FC (DEN) – Galatasaray S.K. (TUR)
Referee: Jesús Gil Manzano (ESP)
Assistant Referee 1: Diego Barbero Sevilla (ESP)
Assistant Referee 2: Ángel Nevado Rodríguez (ESP)
Fourth Official: José María Sánchez Martínez (ESP)
UEFA Referee Observer: Miroslav Tulinger (CZE)

UEFA Delegate: Kadri Jägel (EST)

20:00 CET – Murska Sobota (Mestni stadion Fazanerija)
NS Mura (SVN) – SK Sturm Graz (AUT)
Referee: Michael Oliver (ENG)
Assistant Referee 1: Stuart Burt (ENG)
Assistant Referee 2: Simon Peter Bennett (ENG)
Fourth Official: Peter Bankes (ENG)
UEFA Referee Observer: Gylfi Thór Orrason (ISL)

UEFA Delegate: Claude Runavot (FRA)

20:45 CET – Istanbul (Şükrü Saracoğlu Stadyumu)
Fenerbahçe SK (TUR) – HJK Helsinki (FIN)
Referee: Benoît Bastien (FRA)
Assistant Referee 1:Hicham Zakrani (FRA)
Assistant Referee 2: Aurélien Berthomieu (FRA)
Fourth Official: Jérémie Pignard (FRA)
UEFA Referee Observer: Vitor Melo Pereira (POR)

UEFA Delegate: Radenko Mijatović (SVN)

21:00 CET – Glasgow (Ibrox Stadium)
Rangers FC (SCO) – Alashkert FC (ARM)
Referee: Anastasios Sidiropoulos (GRE)
Assistant Referee 1: Polychronis Kostaras (GRE)
Assistant Referee 2: Lazaros Dimitriadis (GRE)
Fourth Official: Aggelos Evangelou (GRE)
UEFA Referee Observer: Rune Pedersen (NOR)

UEFA Delegate: Paul Lyon (GIB)

21:00 CET – Piraeus (Stadio Georgios Karaiskakis)
Olympiacos FC (GRE) – ŠK Slovan Bratislava (SVK)
Referee: Marco Guida (ITA)
Assistant Referee 1: Filippo Meli (ITA)
Assistant Referee 2: Alberto Tegoni (ITA)
Fourth Official: Rosario Abisso (ITA)
UEFA Referee Observer: Bernardino González Vázquez (ESP)

UEFA Delegate: Peadar Ryan (IRL)

21:00 CET – Vienna (Weststadion)
SK Rapid Wien (AUT) – FC Zorya Luhansk (UKR)
Referee: Sandro Schärer (SUI)
Assistant Referee 1: Bekim Zogaj (SUI)
Assistant Referee 2: Jonas Erni (SUI)
Fourth Official: Fedayi San (SUI)
UEFA Referee Observer: Nicola Rizzoli (ITA)

UEFA Delegate: Yariv Teper (ISR)
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık