Reklam
DOLAR: 18.8 TL
EURO: 20.4 TL

ANKARA’DAN ŞAHANE ORGANİZASYON

7 ay önce
200 kez görüntülendi

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ankara Şubesi yine şahane bir etkinlikle üyelerini mutlu etti.

Sadece mutlu etmekle kalmayıp, üyeleriyle birlikte harika bir vefa örneği de göstermiş oldu.

Türk hakemliğinde adını en üst makamlara yazdıran rahmetli Bülent Yavuz adına Futbol Turnuvası düzenleyerek , Sayın Bülent Yavuz hocamızı anarak, onu unutmadıklarını gösterdiler.

15 gündür devam eden Bülent YAVUZ Futbol Turnuvası pazar günü oynanan final ve üçüncülük müsabakalarıyla tamamlandı.

Turnuvanın Final Müsabakasını, Eski FIFA Kokartlı Hakemimiz Serdar Çakman, 3.lük müsabakasını ise TFFHGD Ankara Şube Başkanı Ali Uluyol yönetti.

Final töreninde Rahmetli Bülent YAVUZ Hocanın Eşi ve Oğluna dernek tarafından bir plaket takdim edildi. Ardından yapılan kupa merasiminde ise dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verilirken, turnuva süresinde hakem olarak görev yapan hakem ve gözlemcilerimize madalya takdim edildi.Final organizasyonuna Eski MHK üyelerimizden Seyfi GÖZAYDIN, FİFA Kokartlı eski hakemlerden Cem PAPİLA, Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Necdet SEVİM, Süper Lig Gözlemcilerinden Cengiz AKYÜZ, İl Hakem Kurulu Başkanı Ali YILDIZ ve İl Hakem kurulu üyeleri, Dernek yönetim kurulu üyeleri, ASKF Başkanı Murat KANDAZOĞLU, Saha Komiserleri Derneği Ankara Şubesi Başkan vekili Hacı Mehmet GÜNGÖR ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda hakem ve gözlemcimiz katıldı.

Bu anlamlı organizasyon için TFFHGD Ankara şubesi Yönetimi ve üyelerini tebrik eder, diğer şubelerimize örnek olmasını temenni ederiz.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık